Najważniejsze informacje

Przed zakupem w naszym sklepie prosimy o zapoznanie się z warunkami, regulaminem oraz możliwościami płatności i wysyłki:

 

WYSYŁKA

 

Wysyłka realizowana jest w dni robocze, do 48 godzin od momentu zamówienia lub wpłynięcia środków pieniężnych na konto. W szczególnych sytuacjach wysyłka może się nieznacznie opóźnić, staramy się w takich przypadkach poinformować o tym naszego klienta.

UWAGA !!! Przesyłki nadawane są wyłącznie poprzez firmę kurierską.

UWAGA !!! Realizujemy wysyłki wyłącznie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej

 

KOSZTY WYSYŁKI

 

Wpłata na konto: 9,90 zł
Pobranie pocztowe (płatność przy odbiorze): 14,90 zł.

Zakupy od 100 zł (przy wpłacie na konto): przesyłka gratis.

 

Kontakt:

Kom: 506 418 377

E-mail: info@aktivonsport.com

 

DOWÓD ZAKUPU

 

Do każdej zakupionego przedmiotu dołączona jest faktura VAT , który jest podstawą do ewentualnej reklamacji bądź zwrotu towaru.

 

 

WYMIANA TOWARU

 

W przypadku wysłania błędnego towaru, towar zostanie wymieniony na nasz koszt – zostaną zwrócone również koszty przesłania towaru do nas.

Jeżeli wymiana nie jest z naszej winy, klient musi ponieść koszty wysyłki związane z wymianą.

 

ZWROT TOWARU

 

Jeżeli towar nie spełnia Twoich oczekiwań nie musisz podawać żadnego powodu z którego chcesz dokonać zwrotu. Możesz odstąpić od umowy zawartej na odległość w terminie do 14 dni od zawarcia umowy, składając stosowne oświadczenie na piśmie, a zwrot towaru powinien nastąpić nie później jak do 14 dni – towar nie może nosić śladów użytkowania. (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.).

W przypadku zwrotów pieniądze za zakupiony towar zostaną zwrócone na podane przez Ciebie konto. W takim przypadku nie zwracamy kosztów przesyłki. Nie odbieramy przesyłek za pobraniem!

 

 

Reklamacje rozpatrywane są tylko i wyłącznie za okazaniem oryginalnego dowodu zakupu – paragon lub faktura VAT. W przypadku reklamacji prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny bądź mailowy.

 

WARUNKI OGÓLNE

 

Kupując w naszym sklepie, udzielasz sprzedającemu pełnomocnictwa na zawarcie umowy o świadczenie usług w Twoim imieniu z firmą kurierską, w celu przesłania za jej pośrednictwem zakupionego towaru. Przekazane na ten cel środki nie stanowią dodatkowego dochodu sprzedającego.

Sklep internetowy aktivonsport.com  prowadzi działalność handlową oferując suplementy diety i artykuły medyczne. Właścicielem sklepu jest:

WEGAFARM Sp. z o.o. Sp.K.

ul. Niekładzka 9

72-300 Gryfice

NIP: 8571927266

Konto: PEKAO S.A. 82 1240 3927 1111 0010 9046 1546

 

WEGAFARM Sp. z o.o. prowadzi sprzedaż wysyłkową poprzez serwis sklep internetowy aktivonsport.com  na terenie Polski.
Kontakt telefoniczny z serwisem  od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17.
Korzystanie ze sklepu internetowego 
aktivonsport.com  oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

Produkty oferowane na witrynie sklepu aktivonsport.com stanowią ofertę handlową w myśl kodeksu cywilnego.
Ceny towarów podane są w złotych polskich, zawierają podatek VAT.
Wegafarm Sp. z o.o. dostarcza w ramach zamówienia produkty bez wad.
Nasz serwis stara się aby zdjęcia, opisy, oraz dane techniczne oferowanych produktów były jak najbardziej zgodne ze stanem rzeczywistym.
Nie ponosimy odpowiedzialności za błędne informacje dostarczone przez producenta, dotyczące technicznej strony produktu, lub za zmianę parametrów danego produktu przez producenta.

W przypadku niewykluczonej zmiany ceny, opisu produktu dołożymy wszelkich starań aby jak najszybciej poinformować Klienta i umożliwić mu zmianę lub anulowanie zamówienia.

W przypadku nieprawidłowości w formularzu zamówieniowym podjęte zostaną próby kontaktu celem zweryfikowania zamówienia. W przypadku braku potwierdzenia weryfikacji zamówienia w terminie do 7 dni, zamówienie zostanie anulowane.

W sytuacji gdy adres do wysyłki zostanie błędnie podany, sklep  aktivonsport.com nie ponosi odpowiedzialności finansowej za niedostarczenie przesyłki. Kupujący zobowiązany jest do uiszczenia dodatkowej opłaty związanej z przesyłką.
W przypadku braku wpłaty na przesyłkę, umowę uważa się za nieważną, a środki pieniężne podlegające zwrotowi, zostaną pomniejszone się o koszty wysyłki (*dotyczy płatności na konto).

Zamówione towary są dostarczane na adres podany w trakcie składania zamówienia, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Termin dostawy zależny jest od firmy świadczącej usługi transportowe.

Sklep  aktivonsport.com  nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w dostarczaniu przesyłek powstałe z winy firmy świadczącej usługi kurierskie.

 

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH


Dokonując zakupów w sklepie aktivonsport.com, klient dobrowolnie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, posiadając jednocześnie prawo do wglądu, zmiany a także usunięcia swoich danych z bazy danych firmy 
WEGAFARM Sp. z o.o.
Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r nakłada na nas obowiązek nieudostępniania ich innym osobom fizycznym i prawnym.

 

ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW.